1 / 5
AUDI Q7 3.0 TDI Quattro FACELIFT Neuvezena
20.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 09:35

Аеродром / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Audi q7 2010 godina 3.0 tdi quattro. Kupena od Audi Skopje i redovno servisirana so cela servisna istorija vo Audi skopje so site fakutri od prv servis do sega.

Kolata e kasko osigurana i registrirana so zelen karton do 8 mesec 2023

Poseduva 2 para gumi so bandazi.
Zimski 18 so novi michelin alpin gumi
Letni 19 so Oz Felni i Michelin gumi na istite

Od oprema poseduva se sto moze da ima toj model

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
070370672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам