1 / 12
Монтажен контејнер-викенд куќа
2.999 €
26.07.2022 09:28

Аеродром / Скопје

Модуларни контејнери замена за кампприколки
6×2.5=15м2
075421491

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

steelhouse.mk
Потврден огласувач
075421491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам