1 / 1
PLAC VO CENTAR NA PROBISTIP
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2022 21:21

Пробиштип

Квадратура:

2936 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PLACOT SE NAOGJA VO CENTAROT NAD PLOSTADOT,
CIST IMOTEN LIST

KONTAKT BROJ- VIKTOR 078413876
KONTAKT BROJ- VIKTOR 078413876
KONTAKT BROJ- VIKTOR 078413876

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

NIKOLCHE
Потврден огласувач
076451761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам