1 / 1
Detsko krevetce 2 parcinja
5.500 МКД
23.01.2023 13:16

Битола / Битола

Se prodavaat 2 detski krevetcinja, modelot mozete da go vidite na sledniot sajt:
https://www.encimenci.com.mk/krevetche-vendy-fioka-062008-bela-bambino
kompletni se kako sto e na sajtot

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
077 902 757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам