1 / 8
Kia sorento 2.5 crdi
6.300 €
6.500 €
22.09.2022 20:49

Аеродром / Скопје

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KIA SORENTO 2.5
4 X 4
SISTEM PROTIV PROLIZGUVANJE ESP
REGISTRIRANA CELA GODINA
SO 230 000 KM
KLIMATRONIK
NOV AKUMULATOR
PLOCKI PREDNI NOVI
PREDNICA OD SPONI.JABUCHICI GORNI DOLNI ,GUMICI BALASTANGLI SVE SMENETO NOVO
LEV/DESEN LAGER PREDEN SMENET NOV
SERVIS NAPRAVEN
FABRICKI FOLII SO ATEST
DVA KLUCA
KOZNI SEDISTA
GREACHI NA SEDISTA
ELEKTRIKA NA STAKLA
CENTRALNO
RADIO SO GOLEM EKRAN SO BLUETOOTH, NAVIGACIJA


078409425
078409425

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Koli
Потврден огласувач
070111111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам