1 / 2
Гимнастичарски прстени за вежбање
40 €
01.05.2023 01:25

Карпош / Скопје

Продавам нови некористени Гимнастичарски прстени за вежбање.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес реквизити

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
079288965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам