1 / 4
Revolver Chiappa Rhino
1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2022 06:41

Карпош / Скопје

Se prodava ili zamenuva pistol Chiappa Rhino 40ds, odlicno socuvan bez niedna maana. Ultra lesen i precizen pistol vo 357 magnum kalibar. Se prodava samo na lica koi imaat odobrenie za nabavka na oruzje.

Doagja so kufer i kozna futrola.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Tomislav
Потврден огласувач
071344707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам