1 / 8
KA-BAR нож со фиксно сечиво
100 €
16.09.2022 18:39

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Оригинален KA-BAR USMC нож, со кожна рачка и футрола. Неупотребен.
Должина на сечиво 5.25 Inches; Целосна должина: 9.25 Inches. Made in USA.
Повеќе на:
https://en.wikipedia.org/wiki/Ka-Bar

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

+
Потврден огласувач
075406042
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам