1 / 11
Се продава одличен Range Rover Evoque TD4 редовно сервисиран
23.990 €
05.07.2022 08:47

Аеродром / Скопје

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Evoque

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава 4x4 Range Rover Evoque со дизел TD4 со 2.2 мотор од 148 bhp.

Возилото последните 20 000 км е возено во Македонија и има поминато вкупно 145000 км. Не сум имал никаков проблем досега.

Има нови Michelin Cross climate гуми. Редовно е сервисиран според пропис на производител и има сервисна историја што може да се види. Последниот редовен сервис е направен на 28.07.2022.

Регистриран цела година до 07.2023. Зелен картон до 07.2023

Нема никаква инвестиција во возилото! Пали, вози!

Контакт на вибер 070234280 бидејќи сум на одмор.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
070234280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам