1 / 4
Se prodava nova komoda
350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2022 15:23

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova komoda od oplemeneta iverica so od dva dela dimenzii 2.0x0.50x0.30 i 1.0x2.0x0.30 siva boja .kupena e 550 evra.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава / Можна е замена од:

goran
Потврден огласувач
078322514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам