1 / 6
IVECO STRALIS 450 euro 5 - 2008g
По Договор
20.07.2022 22:59

Пробиштип

Prodavam vlekac Iveco Stralis 450, euro 5, januari - 2008 godina vo odlicna sostojba.
Moze so transportna licenca.
Za podetalni informacii javete se na: 070/556-428 (javuvanje do 20h)

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Evica
Потврден огласувач
070602266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам