1 / 2
ТВ комода и ѕидна комода
8.000 МКД
01.07.2022 22:18

Битола / Битола

Половни ТВ и ѕидна комода, многу добро зачувани. Вкупна цена 8.000 денари

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Билјана
Потврден огласувач
076447774
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам