1 / 1
Prodavam novo grlo za karburator minarelli vertikalna masina
600 МКД
Цената е фиксна
01.07.2022 19:59

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novo grlo za karburator (intake) za minarelli vertikalna masina.

Odgovara na Yamaha BW'S, SPY 50cc,
Aprilia Amico, Mbk Booster i slicni skuteri so istata masina.
EXTRA CENA

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за Сервис и одржување

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
75418000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам