1 / 12
VW POLO 1.4 MPI 2001
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2022 08:23

Пробиштип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Во одлична возна состојба, регистрирана до 27.04.2023, може замена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

aqstra
Потврден огласувач
070637766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам