1 / 6
Јееp 4х4
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 10:26

Пробиштип

Марка:

Jeep

Модел:

Cherokee

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Јееp е во одлична состојба

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078213826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам