1 / 12
CITROEN C4 1.6 HDI 66KW
3 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2022 08:23

Пробиштип

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Продавам кола во одлична возна состојба, регистрирана до 27.04.2023, исправна опрема, клима, рег. до 27.04.2023, МОЖЕ И Замена со доплата3500

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

aqstra
Потврден огласувач
070637766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам