1 / 12
Bielefelder rasni kokoski
1 €
24.09.2022 18:14

Куманово / Куманово

Se prodavaat od Bielefelder pilinja razlicna vozrast i mladi jarki od 6 meseci se 20evra, i 4meseci 13evra,od 3meeci se 10evra,se prodavaat 3 kokoski so 1 petel.
Bielefelder e germanska krupna rasna kokoska za meso i jajca

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070277212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам