1 / 11
Се изнајмува спрат од куќа
1 €
05.07.2022 22:02

Битола / Битола

Квадратура:

1 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Се изнајмува спрат од куќа во Битола. Куќата се наоѓа до старата автобуска станица, на 3мин од градскиот пазар и 5мин до центар. Спратот се состои од голема дневна соба со кујна и трпезарија, одделна спална соба и реновирано WC. Собите се комплетно опремени и реноворани + PVC дограма. Предност имаат лицата со подолг период на престој.
Контакт: 075 428 107

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Goran
Потврден огласувач
075428107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам