1 / 9
vikendica vo katlanovo
45.000 €
Цената не е фиксна
01.08.2022 17:59

Петровец / Скопје

Квадратура:

62 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Prodavam opremena vikendica vo Katlanovo, legalizirana so cist imoten list, dnevna so kujna i trpezarija, dve spalni, banja so kupatilo, so voda i struja, pokriena terasa 17m2, podrum 15m2, so plac 1200m2 + 300m2
Poveke informacii na telefon 076455416

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
076xxxxxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам