1 / 1
Се продава комода
2.500 МКД
02.07.2022 21:30

Битола / Битола

Се продава скоро нова, многу малку користена комода.
Информации на тел. 075 / 59 44 77.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
071362035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам