1 / 12
атрактивна викенд-куќа во Маврово,со поглед кон езерото
149.999 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.08.2022 11:49

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

763 m²

Број на соби:

4

Греење:

Централно

Наместена:

Делумно

паркинг
149.999€
викендица
Маврово
станбена
површина: 121м2
катност: Пр + 2
плац: 763м2
спални: x 3
бања: x 2
двор: 716м2
атрактивна викенд-куќа
во Маврово,со поглед кон езерото

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Atraktivna vikendica vo Setole so golem i ubavo ureden dvor

0 €

Se prodava vikendica na Popova Šapka-NAJDOBRA LOKACIJA!!!

79999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам