1 / 4
Се продава нива во место Коритница, Ратавица, Пробиштип
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 19:05

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4234 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива со површина од 4234м², обележана на КП бр. 183-КО Ратавица, во место викано Коритница, погодна за изградба на деловен објект. Нивната е оддалечена околу 4 км од Пробиштип и пред неа поминува локалниот пат Пробиштип-Злетово. Во непосредна близина на нивата се изградени деловни и станбени објекти. Цена по договор. Телефонски број за контакт 071/270-662

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070325769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам