1 / 4
На продажба персиско маче
200 €
Цената е фиксна
27.06.2022 15:02

Карпош / Скопје

Се продава персиско маче.
Мачето е родено на 10.05.2022
Со стекнати хигиенски навики и прочистено од паразити.
Повеќе инф. на 071 220 494, бројот е достапен и на Viber и WhatsApp.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
071220494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам