1 / 3
20ki 5x112 BMW 9j et35predni 10.5j et40zadni
650 €
24.07.2022 21:08

Тетово / Тетово

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

9J

Дијаметар:

20

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

20ki5x112 BMW Nad2018god

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам