1 / 3
Kitovi cilinder i klip 47
2.000 МКД
Цената е фиксна
27.06.2022 09:24

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi kitovi za 4takni skuteri.80 kubika..

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за Сервис и одржување

Се продава од:

slobodan
Потврден огласувач
077946383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам