1 / 4
Se prodava Acer PREDATOR
600 €
28.06.2022 07:23

Кочани / Кочани

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Se prodava Acer PREDATOR mnogu zacuvan laptop bes ni edna grepka.
076820190

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
076820190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам