1 / 8
LENOVO IDEAPAD 3 15IML05 NA DELOVI
1 €
13.08.2022 12:19

Бутел / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

LENOVO IDEAPAD 3 15 IML05 NA DELOVI,PLOCA SKORO NOVA,PLASTIKI,FLETOVI,TASTATURA,BATERIJA ODLICNA,POLNAC,DRZACI ZA DISPLEJ I DRUGI DELOVI

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

D.T.M Computers
ul.Butelska 60a
Потврден огласувач
076472799 078/600-249 070/703-558
Испрати Е-маил до огласувачот

ASUS X553MA NA DELOVI

1 €

Popravka na skrseni laptopi dtm computers

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам