1 / 3
laptop i3 cpu.Toshiba pro c50-a-15t--15,6inch
7.000 МКД
Цената е фиксна
12.08.2022 08:23

Аеродром / Скопје

Производител:

Toshiba

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

laptop i3 cpu.2,5ghz..Toshiba pro c50-a-15t--15,6inch.ispraven socuvan,swiss

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
070561390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам