1 / 11
Izdavam kamp vo AS Struga
1.200 МКД
24.06.2022 08:03

Аеродром / Скопје

Se izdava kamp vo Struga na podolg periot.do 10 dena po 1200den ,nad 15 dena 1000 denari.tel 078381001

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

vesna
ULICA MARKO ORESKOVIK 8/7
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам