1 / 11
Apartmani Star Dojran
По Договор
08.08.2022 13:01

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

6

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratska plaza opremeni se celosno klima tv wifi solaren sistem voda parking

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Toni
Потврден огласувач
077904623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам