1 / 1
Kupuvam rigovi i graficki / rig / риг
1.234 €
01.10.2022 15:12

Гази Баба / Скопје

Otkupuvam rigovi so 470/480/570/570, 5700xt , 3060ti , 3070 LHR , 3070ti , 3080 , 3080ti graficki karti.

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Branislav
Потврден огласувач
076814413
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам