1 / 3
DYNACORD PM-1000-3
2.300 €
Цената не е фиксна
16.08.2022 20:48

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov nekoristen mixer dynacord 1000 3 cena 2300e mozna zamena za kola so moja doplata xena 2600e

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Се продава / Можна е замена од:

Zlatko
Потврден огласувач
075472515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам