1 / 6
TURBOSOUND IP 12B SUBWOOFER
900 €
Цената не е фиксна
16.08.2022 20:49

Велес / Велес

Prodavam idealno ozvucuvanje za bend od 2-3 clena ili solo nastap so aranzer
Ozvucuvanjeto se sostoi od subvufer TURBOSOUND IP 12B nov nekoristen kupen od artist skopje
1000W odnosno 600W bas i pojacalo vgradeno fabricki2x200 W za sateliti vidi na internet Satelitite se HK ELIAS Moze i posebno

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075472515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам