1 / 6
Персиско маче
200 €
22.06.2022 19:03

Карпош / Скопје

Се продава женско персиско маче.
Родено на 10.07.2022
Со стекнати хигиенски навики.
Мајката и таткото се на последните слики.
Број за контакт 071 220 494 (viber, whatsapp).

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
071220494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам