1 / 10
Bazen za vasata proslava
6.000 МКД
01.08.2022 19:00

Ѓорче Петров / Скопје

Квадратура:

400 m²

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Наместена:

Да

Se iznajmuva Bazen pogoden za sekakov vid na proslavi:
-dneven odmor
-rodendeni
-devojacki
Vo sklop na Bazenot ima i 40m2 objekt koj raspolaga so toalet,kujna
Za informacii na tel:076 960 250

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Dragan
Потврден огласувач
078504376
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам