1 / 12
OPEL CORSA D- OPC 1.6Turbo 192HP 2007 Limited Edition
6.300 €
Цената е фиксна
7.000 €
24.09.2022 14:27

Аеродром / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

141 kw / 192 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🏁 OPEL CORSA-D OPC 1.6Turbo 141KW- 192HP 2007GODINA LIMITED EDITION- Arden Blue- EURO-5 ekoloshka norma.
- Uvoz od CH 🇨🇭
- REG DO: 21.01.2023GOD
- Kompletna servisna istorija
- 2 fabricki kluca
- Lupa farovi
- Xenon svetla/ folow me
- Recaro sedishta
- Senzor za dozd
- Mp3 radio i Aux konekcija i fabricko
ozvucuvanje
- Sportski multifunkcionalen volan
- Black Piano finish
- 6to stepen racen menuvac
- Cruise control/ tempomat
- 18ki aluminiumski bandazi so Continental ContiSportContact gumi i dimenzii 225-35 R18 i mnogu dr.
CENA: 6300€ KESH- 7000€ ZAMENA
✅ ZA POVEKJE INFO: 078282738 ✅️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Денис
Потврден огласувач
078282738
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL CORSA D- OPC 1.6Turbo 192HP 2007 Limited Edition

6300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам