1 / 9
Bichon
230 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 07:10

Гази Баба / Скопје

Bichon Frize kvalitetno leglo vakcinirani
Bez mitarenja, bez miris
Strucen tim
Vrsime dostava do vasiot dom
Nabavka na site rasi na kucinja!
078 208 409

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава / Можна е замена од:

Sani
Потврден огласувач
078414197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам