1 / 3
Komoda cisto drvo
5.000 МКД
28.09.2022 01:04

Битола / Битола

Prodavam komoda costo drvo
Kako nova
Dimenzii:
Dolzina:155cm
Visina:85cm
Sirina:55cm
Cena:5000 denari
Telefon:075/958-314

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

💬
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам