1 / 2
Komoda i klub masa
8.000 МКД
01.10.2022 13:32

Карпош / Скопје

Se prodavaat komoda za TV i klub masa extra sočuvani.
Dvete zaedno 8000 den.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075292400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам