1 / 8
Persiski macinja
200 €
19.06.2022 08:35

Аеродром / Скопје

Se prodavaat dve cistokrvni persiski macinja, edno masko i edno devojce. Macinjata samostojno jadat i se so steknati higienski naviki.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
076282287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам