1 / 4
Se prodava lap top Samsung i5
5.500 МКД
17.07.2022 11:58

Шуто Оризари / Скопје

Производител:

Samsung

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se Prodava Samsung R540
Procesor intel core i5 2.40 ghz
Ram 2gb
Hdd:500 GB
Vo dobra sostojba samo baterija ne drzi
Moze i zamena za telefon......

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Almir
Потврден огласувач
076540328
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам