1 / 7
NISSAN TERRANO 2.7 2001
6.500 €
02.08.2022 22:55

Пробиштип

Марка:

Nissan

Модел:

Terrano

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

2001 god
2.7 DieseL
7 sedishta
4x4
plus letni gumi
Registriran Celia godina

Se naojga Vo Probistip
Baraj te na Ovaj broj
078961580 Straso

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gorgi
Потврден огласувач
075731320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам