1 / 4
KALLAX Полица со 4 прегради/ИКЕА
3.580 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
17.06.2022 16:03

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот
> Материјал: медијапан
> Боја: бела
> Макс. оптоварување / полица: 13 кг

Димензии на производот
> Ширина: 77 см
> Длабочина: 39 см
> Висина: 77 см

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам