1 / 3
KALLAX полица / ИКЕА
5.590 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
17.06.2022 15:59

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 42 см
> Длабочина: 39 см
> Висина: 147 см
> Макс. оптоварување на рафт: 13 кг
> Макс. оптоварување на ѕидна полица: 30 кг


Код на производ:
002.758.48

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам