1 / 2
Komoda i vitrina
7.000 МКД
Цената не е фиксна
23.06.2022 14:05

Бутел / Скопје

Se prodava komoda malce iskoristena skoro nova

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

SMS
Потврден огласувач
075415416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам