1 / 7
Mainecoon
300 €
01.07.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат мачиња од расата Mainecoon, стари месец ипол ,прочистени од паразити и со стекнати навики.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Се продава од:

natasaavramovska123@gmail.com
Потврден огласувач
076200069
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам