1 / 12
British Shorthair чистокрвни мачиња од изложбени родители
300 €
Цената е фиксна
01.08.2022 17:07

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат чистокрвни British Shorthair мачиња од изложбени родители.

Чувани се во домашни услови, со стекнати хигиенски навики и дадени им се таблети против внатрешни паразити.

Мачињата се спремни за преземање.

За повеќе информации контакт телефон:
+389 71351468

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Се продава од:

Ивона
Потврден огласувач
071351468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам