1 / 3
Regal od čisto drvo
360 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 13:00

Петровец / Скопје

Dobro sočuvan regal od čisto drvo, cenata ne e fiksna.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

BH
Потврден огласувач
070598802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам