1 / 3
Витрина,од ореово дрво
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.06.2022 15:26

Скопје Центар / Скопје

Витрина 220x60x177,од ореово дрво во резба,добро сочувана.Цена по договор,тел.075478138.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
075478138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам