1 / 5
Камп приколка CARETTA 1500 CLASSIC (CREAM)
1 €
29.11.2022 15:49

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

СТАНДАРДНА ОПРЕМА
60 А батерија + полнач
13 пински приклучок за поврзување со кола
Мрежа против инсекти и ролетни на сите прозори
Фрижидер – 35 литри (12 DC & 220 V)
Три душеци
Осветлување
Вентилација на покривот 40 х 40 cm
Алуминиумски бандажи (175 / 70 / R14)

ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА
Систем за чиста вода – 45 литри (резервоар, мијалник и чешма)
Резервоар за отпадна вода – 60 литри
Единечен шпорет со стаклен капак
Преден држач за резервно тркало (Off Road стил)
Заден метален браник
Надворешен туш
USB приклучок со мерач на напон

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од: Претпријатие

kamp-prikolki.mk
Потврден огласувач
070311895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам